białe logo Wersal catering

białe tło

logo Wersal Catering

Jako firma, jesteśmy obecni na rynku od 2008 roku. Od początku najważniejsi są dla nas ludzie. Ich kwalifikacje, doświadczenie, ambicje i zaangażowanie, tworzą nasz największy kapitał.

Dbamy o wysoki poziom oferowanych usług. Starannie wybieramy najlepsze składniki i produkty. Kuchnię klasyczną wzbogacamy najnowszymi trendami kulinarnymi. Znani jako Papaja Catering&Events postanowiliśmy podkreślić nasz rozwój i wejście na nowy poziom. Pragniemy współpracować z Państwem i rozwijać się pod nową marką – Wersal Catering. Wiemy, że stanie się ona synonimem znakomitej jakości, prestiżu i wyjątkowych doznań kulinarnych.

Utrzymywanie najlepszych relacji z naszymi Klientami i partnerami to podstawa działania, która odgrywa kluczową rolę w tworzeniu marki.


Kierując się potrzebami naszych Klientów pomagamy im skoncentrować uwagę na swojej działalności przejmując obowiązki związane z organizacją wszelkich przyjęć, imprez, eventów. Gala, bankiet czy koktajl biznesowy wymagają perfekcyjnej realizacji. Pomagamy w dopasowaniu wszystkich elementów by podkreślić wyjątkowy, niepowtarzalny charakter każdego spotkania.

piramida kieliszków

KRÓLIKOWSCY FOOD INVEST SP. Z O.O.

ul. Góry Warszawskie 57
05-462 Duchnów

+48 22 769 06 14
biuro@wersalcatering.pl

EVENTY & SPOTKANIA BIZNESOWE
PRZYJĘCIA PRYWATNE & WESELA

CATERING ZBIOROWY

Karolina Kacprzak
tel.+48 575 603 601
e-mail: biuro@wersalcatering.pl